MÖBLER / Bord / Lampbord 13967304
nr 1396 7304
Lampbord
Diameter: 40cm. Höjd: 71cm, H Samuel Oxfordstreet, London
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:09:33
700 kr